Kontakta oss

Tel: 040-61 70 720
info@edument.se

Adress
 

Helsingborg
Sundstorget 5
252 21 Helsingborg, Sverige
Hitta oss på kartan

Malmö
Stora Varvsgatan 6A
211 19 Malmö, Sverige
Hitta oss på kartan

Orgnr. 556801-3550
Har F-skattesedel

Acke Salem

Acke Salem

VD
0735-07 14 63
acke@edument.se
Let's connect


Tore Nestenius
Tore Nestenius

Utbildningschef
0708-16 68 56
tore@edument.se
Let's connect



Paul Histrand

Försäljningschef
040-617 07 27
073-330 38 30
Paul@edument.se


Let's connect


Emelie Ahlcrona

Emelie Ahlcrona 

Sales & Travel
0763-22 57 64
emelie.ahlcrona@edument.se
Let's connect


Wiveka Thott
Wiveka Thott

Sales & Operations 
0760-40 73 42
wiveka.thott@edument.se
Let's connect
 


Björn Lindell

Konsultchef & utbildare
0733-514 830
Bjorn@edument.se
Let's connect

 

Arbeta hos oss eller bli en del av vårt nätverk


Vi letar alltid efter fler duktiga utvecklare med förmåga att lära ut. Vi kan erbjuda en arbetsplats där du får mycket eget ansvar, möjlighet att själv påverka ditt arbete och en möjlighet att utvecklas samtidigt som du arbetar.

Läs mer